09 : 49 : 42, 02 Oct 2023

Top Leagues

Loading, please wait...

All Sports

Loading, please wait...

Golfa sporta derības


Parasti golfa likmes ir klāt visos lielākajos turnīros. Turklāt tas ļauj derību slēdzējiem gūt peļņu no savām prognozēm. Tās ir slavenākās sporta derības Eiropas un ASV turnejās. Bet amatieru sacensībās ir arī golfa sporta derības.

Kā likt likmes uz golfu


1. Golfa izredžu darbībai ir jābūt jūsu prioritātei, apgūstot golfa sporta derības.

2. Piemēram, pieņemsim, ka Taigers Vudss ir pie +800, lai uzvarētu turnīrā, tad tas nozīmē, ka jums ir jāveic derības uz Tiger, lai laimētu 8 reizes no sava ieguldījuma. Jūs saņemsiet $80, ja uzliksiet $10 uz +800.

3.  Parasti golfa turnīra favorīts ir no +600 līdz +1300. No otras puses, lielākais attālums var būt pat +50 000.

4. Izredzes būs daudz lielākas salīdzinājumā ar citiem sporta veidiem, jo ​​jūs izvēlaties vienu spēlētāju, kurš publicēs labāku rezultātu raundā un turnīra gaitā, veicot derības.

5. Piemēram, jums ir jāuzliek 11 ASV dolāri, lai laimētu 10 ASV dolārus, ja jūs veicat likmi 10 $ uz Dastinu Džonsonu, lai turnīrā uzvarētu Džastinu Tomasu. -110 ir pazīstama kā sulas summa un tiek uzskatīta par nodokli, ko sporta totalizatori izveido likmes veikšanai.

Golfa pasākumi


Populārākais laiks, kad likt likmes uz golfu, ir PGA četri galvenie turnīri. Ļaujiet mums ātri to iziet cauri.

  • Meistari

Jūs varat kļūt par liecinieku šim notikumam Augustas nacionālajā golfa klubā Džordžijā. Visi derību slēdzēji var izmantot vēsturiskos datus, lai informētu par savām likmēm. Ja ieraksti ir ierobežoti, tad izmaksa var būt lielāka.

  • ASV atklāta

US Open katru gadu notiek citā laukumā, kas tiek darīts, lai izaicinātu golfa spēlētājus. No visām galvenajām specialitātēm tas tiek uzskatīts par visgrūtāko. Turklāt tas aicina golfa spēlētājus gūt labumu no diskiem un ievērot kuģu ceļus.

  • Atklātais čempionāts

Pamatojoties uz vietu, šis turnīrs krasi mainās un ir zināms arī kā British Open. Bet spēlētājiem ir jāvienojas par piekrastes vējiem un citiem vides faktoriem.

  • USPGA čempionāts

USPGA ir liels stimuls kā pēdējais nozīmīgais pasākums un vienīgais, kas izslēdz neprofesionālus spēlētājus. USPGA uzstāšanās laikā jaunāki profesionāļi vēlas ievietot savus vārdus kartē.

Tiešraides likmes uz golfu.


Likmes slēdzēji tagad var likt likmes uz tiešraidi neatkarīgi no tā, vai viņi skatās golfu tiešsaistē no mājām vai klātienē, izmantojot mobilo derību iespējas. Varat arī likt likmes uz notikumiem, piemēram, kurš spēlētājs uzvarēs raundu un sitienu spēlētājs trāpīs pirms tējas izslēgšanas. Ja vēlaties spēles laikā izmantot likmes tiešsaistē, daudzi derību veicēji saskaita līderu sarakstu, lai identificētu tumšos zirgus un sekotu spēlētājam nākamajā dienā. Izredzes nebūs tik konkurētspējīgas, ejot uz pēdējo galveno kārtu. Bet jūs varat veikt likmes, pamatojoties uz atjauninātu informāciju, jo tiešraides derības ļauj jums to izdarīt.

LATEST GAMING NEWS

SHOW ALL
Blog

Week 4 NFL Betting Picks and Best Bets

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
26 Sep 2023
Welcome to our NFL Betting Picks and Best Bets for Week 4. If you're a sports bettor seeking a trusted and reliable online betting platform, you've come to the right place. We'll be c...
READ MORE
eye-icon0
Blog

NFL Over/Under Week 3 NFL Betting Picks - Week 3 Edition

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
24 Sep 2023
NFL Week 3 Over/Under Betting Picks| Regular Season Preview 2023-24 NFL | 104th season of the National Football League NFL Week 3: September 20th – September 26th, 2023 New York Gi...
READ MORE
eye-icon1
Blog

Chiefs vs. Bears Betting Odds and Preview

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
24 Sep 2023
We are taking a trip to Kansas City to watch an interesting Week 3 betting clash that is sure to help build up the bankroll of serious bettors. The Kansas City Chiefs will be hosting the game...
READ MORE
eye-icon0
Blog

Saints vs Packers Odds and Best Bet - NFL Week 3

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
24 Sep 2023
In one of the most highly anticipated Week 3 NFL matchups, the New Orleans Saints, who have showcased an impressive 2-0 record, are gearing up to hit the road and face off against the Green Bay Packer...
READ MORE
eye-icon0
Blog

Premier League Matchday 1 Odds, Best Bets and Free Picks

Category: Betting | Author: BetAdrian
12 Aug 2023
Welcome to the start of the Premier League 2023 betting season! The wait is finally over for football fans around the world as the most prestigious league in the sport kicks off with matchday 1. As...
READ MORE
eye-icon7
Blog

NFL Preseason Week 2 Expert Betting Picks

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
11 Aug 2023
Week 2 of the National Football League preseason is here, and it's time to start placing your bets. This is a crucial time for teams to fine-tune their strategies and evaluate their players for th...
READ MORE
eye-icon10
BET SLIP
OPEN BETS
warning-iconNo Bet Selected!

Please browse our sportsbook and select bets by taping on the odds.

DATETime
AMOUNTTotal Balance