05 : 21 : 56, 27 Jan 2023

Top Leagues

Loading, please wait...

All Sports

Loading, please wait...

Tiešsaistes futbola derības

Ja jūs vēlaties uzzināt par tiešsaistes futbola derībām un vēlaties tajā iesaistīties, tad esat nonācis vietā. Mēs jūs informēsim par sporta derību pamatiem futbolā, lai nodrošinātu, ka esat uz pareizā ceļa no pirmās likmes izdarīšanas brīža.

Kā likt likmes uz futbolu

Ja vien jūs nezināt, kā likt likmes uz futbolu, jūsu zināšanas par futbola derību tehniskajiem noteikumiem un citiem aspektiem ir tikai izšķērdība. Piemēram, jums vienmēr ir jāpaliek informācijai un vienmēr jāuzmanās no tā, kas notiek amerikāņu futbolā. Likmju veicējiem ir jābūt pastāvīgi informētiem par spēlētājiem un komandām, lai panāktu labākas likmes.

Vēl viena ideja, kas jāpatur prātā, ir uzticēties saviem spriedumiem un neticēt tam, ko dzirdat. Jums vienkārši jāpaliek mierīgam un jābūt modram visu derību laikā.

Likmes par futbolu

Vai tas būtu teniss vai kāds sporta veids; vispirms jums jānovērtē derību likmes, kas attiecas uz to. Jums ir vieglāk orientēties riskos, saprotot futbola derību izredzes, nekā jebkas cits.

Amerikāņu futbolā tiek izmantoti trīs populāri koeficientu veidi.

  • Decimālās izredzes
  • Daļējas izredzes
  • Amerikāņu izredzes

No visiem šiem formātiem visērtākais ir decimālais koeficients. Tas ir tāpēc, ka aprēķini un prognozes kļūst pārāk vienkāršas nekā pārējās divas izredzes. Bet būs negodīgi uzsvērt tikai decimāldaļas un atstāt novārtā pārējos divus. Daļēji informācija var izrādīties bīstama. Turklāt, nezinot šīs izredzes, jūs varat virzīties uz bīstamu prognožu veikšanu.

Ko futbola derībās nozīmē virs/ zem?

Ar likmēm virs/zemāk mēs domājam kopējo abu komandu gūto punktu skaitu konkursā. Kopsummas var svārstīties no augšējiem 30 līdz zemākajiem 80 gadiem, un tās ir daudz stabilākas nekā citas. Līdz ar to jūs veiksit likmi par to, vai komandu kopējais punktu skaits pārsniegs vai nesasniegs šo skaitli.

BET SLIP
OPEN BETS
close-btn
warning-iconNo Bet Selected!

Please browse our sportsbook and select bets by taping on the odds.

DATETime
AMOUNTTotal Balance