01 : 50 : 02, 08 Dec 2023

Live Now

Loading, please wait...

Future Live Events

Loading, please wait...

Derību futbols

Vai domājat par futbola derībām tiešsaistē? Mums ir atbildes uz jums. Mums ir mūsu padziļinātais futbola derību ceļvedis, kas jums palīdzēs neatkarīgi no jūsu iecienītākās komandas, cik prasmīgs un pieredzējis jūs esat.

Kā likt likmes uz futbolu?

Neapšaubāmi, futbols ir populārākais sporta veids. Lai palielinātu spēles izredzes vai gūtu lielu peļņu, iespējams, vēlēsities likt likmes uz futbolu. Likmes uz futbolu var būt jautras, ja vien esat uzmanīgs.

Pirmkārt, jums jāizvēlas bukmeikers ar labu reputāciju
Pirms derību veikšanas jums ir jābūt zināšanām par šo sporta veidu
Izprotiet izredzes
Izprotiet naudas līnijas
Ziniet iznākuma iespējamību

Izpratne par futbola izredzēm

Likmes, visticamāk, parādīs, cik iespējams vai maz ticams, ka bukmeikeru acīs notiks kāds konkrēts iznākums, spēlējot uz futbolu. Šīs izredzes ir uzskaitītas kā skaitlis ar pozitīvu un mīnus zīmi.

Ja skaitlis blakus pozitīvajai zīmei būs lielāks, notikuma iespējamība būs mazāka.
Pastāv lielāka iespēja, ka notikums notiks, ja skaitlis blakus negatīvajai zīmei būs lielāks.

Jūs iegūsit priekšstatu par to, cik daudz naudas jūs nopelnīsit par katru 100 ASV dolāru, ko izdarīsit, lai likme uzvarētu, bet tikai tad, ja izredzes ir ar pozitīvu zīmi.

Piemēram, ja Barselonai ir +150, lai uzvarētu Juventus čempionu līgā, jums būs tiesības saņemt 150 USD par 100 USD likmi, ieskaitot sākotnējo likmi. Tādējādi jūsu kopējā atdeve ir 250 USD.

Jums jāaprēķina nauda, ​​kas nepieciešama, lai liktu peļņu 100 ASV dolāru apmērā, kad koeficientam pievienota negatīva zīme.

Piemēram, lai nopelnītu 100 ASV dolārus, jums ir jāizvirza likme 160 USD apmērā, ja Manchester United ir -160, lai pārspētu Chelsea. Tādējādi kopējā peļņa ir 260 USD.

Lai vai kā būtu; jums būs tiesības atgūt sākotnējo summu, kā arī laimēto summu.

Tiešsaistes futbola derību FAQ

Tagad jums, iespējams, ir izdevīgāk ievietot futbola likmes tiešsaistē. Izmantojot futbola derību noteikumus, ekspertu izvēli un izplatītus padomus par futbola derībām, jūs varēsit uzvarēt lielāko daļu likmju un pieņemt apzinātus lēmumus.

Kādas likmes man vajadzētu likt uz futbolu?

Starp visvienkāršākajām likmēm kā populārākās ir Moneyline likmes un kopējie mērķi. Labāk ir izpētīt savas iespējas, jo futbola rekvizītu likmju popularitāte strauji pieaug. Bet nav tādas atbildes, kas derētu visiem. Bet vienmēr jātiecas uz augstvērtīgām likmēm. Pirms ieguldāt naudu, jums tas jāpatur prātā, ja vēlaties uzvarēt.

Kas ir labāks- singli vai akumulatori?

Šeit neko nevar precīzi pateikt. Abiem ir vienāds svars. Tomēr daži reālās naudas futbola derību entuziasti dod priekšroku vienam, nevis otram, un tas ir pilnīgi labi. Tas ir atkarīgs no derības slēdzēja personīgās izvēles.

LATEST GAMING NEWS

SHOW ALL
Blog

Week 4 NFL Betting Picks and Best Bets

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
26 Sep 2023
Welcome to our NFL Betting Picks and Best Bets for Week 4. If you're a sports bettor seeking a trusted and reliable online betting platform, you've come to the right place. We'll be c...
READ MORE
eye-icon24
Blog

NFL Over/Under Week 3 NFL Betting Picks - Week 3 Edition

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
24 Sep 2023
NFL Week 3 Over/Under Betting Picks| Regular Season Preview 2023-24 NFL | 104th season of the National Football League NFL Week 3: September 20th – September 26th, 2023 New York Gi...
READ MORE
eye-icon19
Blog

Chiefs vs. Bears Betting Odds and Preview

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
24 Sep 2023
We are taking a trip to Kansas City to watch an interesting Week 3 betting clash that is sure to help build up the bankroll of serious bettors. The Kansas City Chiefs will be hosting the game...
READ MORE
eye-icon20
Blog

Saints vs Packers Odds and Best Bet - NFL Week 3

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
24 Sep 2023
In one of the most highly anticipated Week 3 NFL matchups, the New Orleans Saints, who have showcased an impressive 2-0 record, are gearing up to hit the road and face off against the Green Bay Packer...
READ MORE
eye-icon20
Blog

Premier League Matchday 1 Odds, Best Bets and Free Picks

Category: Betting | Author: BetAdrian
12 Aug 2023
Welcome to the start of the Premier League 2023 betting season! The wait is finally over for football fans around the world as the most prestigious league in the sport kicks off with matchday 1. As...
READ MORE
eye-icon27
Blog

NFL Preseason Week 2 Expert Betting Picks

Category: NFL Betting | Author: BetAdrian
11 Aug 2023
Week 2 of the National Football League preseason is here, and it's time to start placing your bets. This is a crucial time for teams to fine-tune their strategies and evaluate their players for th...
READ MORE
eye-icon28
BET SLIP
OPEN BETS
close-btn
warning-iconNo Bet Selected!

Please browse our sportsbook and select bets by taping on the odds.

DATETime
AMOUNTTotal Balance