12 : 39 : 21, 31 May 2023

Futures

Loading, please wait...

Derību futbols

Vai domājat par futbola derībām tiešsaistē? Mums ir atbildes uz jums. Mums ir mūsu padziļinātais futbola derību ceļvedis, kas jums palīdzēs neatkarīgi no jūsu iecienītākās komandas, cik prasmīgs un pieredzējis jūs esat.

Kā likt likmes uz futbolu?

Neapšaubāmi, futbols ir populārākais sporta veids. Lai palielinātu spēles izredzes vai gūtu lielu peļņu, iespējams, vēlēsities likt likmes uz futbolu. Likmes uz futbolu var būt jautras, ja vien esat uzmanīgs.

Pirmkārt, jums jāizvēlas bukmeikers ar labu reputāciju
Pirms derību veikšanas jums ir jābūt zināšanām par šo sporta veidu
Izprotiet izredzes
Izprotiet naudas līnijas
Ziniet iznākuma iespējamību

Izpratne par futbola izredzēm

Likmes, visticamāk, parādīs, cik iespējams vai maz ticams, ka bukmeikeru acīs notiks kāds konkrēts iznākums, spēlējot uz futbolu. Šīs izredzes ir uzskaitītas kā skaitlis ar pozitīvu un mīnus zīmi.

Ja skaitlis blakus pozitīvajai zīmei būs lielāks, notikuma iespējamība būs mazāka.
Pastāv lielāka iespēja, ka notikums notiks, ja skaitlis blakus negatīvajai zīmei būs lielāks.

Jūs iegūsit priekšstatu par to, cik daudz naudas jūs nopelnīsit par katru 100 ASV dolāru, ko izdarīsit, lai likme uzvarētu, bet tikai tad, ja izredzes ir ar pozitīvu zīmi.

Piemēram, ja Barselonai ir +150, lai uzvarētu Juventus čempionu līgā, jums būs tiesības saņemt 150 USD par 100 USD likmi, ieskaitot sākotnējo likmi. Tādējādi jūsu kopējā atdeve ir 250 USD.

Jums jāaprēķina nauda, ​​kas nepieciešama, lai liktu peļņu 100 ASV dolāru apmērā, kad koeficientam pievienota negatīva zīme.

Piemēram, lai nopelnītu 100 ASV dolārus, jums ir jāizvirza likme 160 USD apmērā, ja Manchester United ir -160, lai pārspētu Chelsea. Tādējādi kopējā peļņa ir 260 USD.

Lai vai kā būtu; jums būs tiesības atgūt sākotnējo summu, kā arī laimēto summu.

Tiešsaistes futbola derību FAQ

Tagad jums, iespējams, ir izdevīgāk ievietot futbola likmes tiešsaistē. Izmantojot futbola derību noteikumus, ekspertu izvēli un izplatītus padomus par futbola derībām, jūs varēsit uzvarēt lielāko daļu likmju un pieņemt apzinātus lēmumus.

Kādas likmes man vajadzētu likt uz futbolu?

Starp visvienkāršākajām likmēm kā populārākās ir Moneyline likmes un kopējie mērķi. Labāk ir izpētīt savas iespējas, jo futbola rekvizītu likmju popularitāte strauji pieaug. Bet nav tādas atbildes, kas derētu visiem. Bet vienmēr jātiecas uz augstvērtīgām likmēm. Pirms ieguldāt naudu, jums tas jāpatur prātā, ja vēlaties uzvarēt.

Kas ir labāks- singli vai akumulatori?

Šeit neko nevar precīzi pateikt. Abiem ir vienāds svars. Tomēr daži reālās naudas futbola derību entuziasti dod priekšroku vienam, nevis otram, un tas ir pilnīgi labi. Tas ir atkarīgs no derības slēdzēja personīgās izvēles.

LATEST GAMING NEWS

SHOW ALL
Blog

Game 5: The Showdown between Miami Heat and Boston Celtics

Category: Betting | Author: BetAdrian
25 May 2023
Game 5: The Showdown between Miami Heat and Boston Celtics After four intense match-ups between the Boston Celtics and Miami Heat, the Eastern Conference Semifinals have been a ride. With the serie...
READ MORE
eye-icon0
Blog

Golden Knights vs. Edmonton Oilers Free Picks and Best Bet - NHL Betting

Category: Betting | Author: BetAdrian
06 May 2023
The Vegas Golden Knights continue round two of NHL playoffs against Edmonton Oilers. Both teams met during regular season play with Edmonton posting a greater expected goal differential across all str...
READ MORE
eye-icon14
Blog

Canelo Álvarez vs. John Ryder Preview and Free Pick

Category: Betting | Author: BetAdrian
06 May 2023
This Saturday, Mexican Super Star Saúl Canelo Álvarez and the British John Ryder will have a 12-round bout for the WBA, WBC, WBO, and IBF super middleweight titles. The figh...
READ MORE
eye-icon11
Blog

Kentucky Derby Best Bets for 2023: Expert Picks and Winning Strategies

Category: Betting | Author: BetAdrian
06 May 2023
The Churchill Downs track is impeccable, and the weather forecast is favorable, with clear skies and mild temperatures. Fans from across the country have already begun arriving in Louisville, Kentucky...
READ MORE
eye-icon15
Blog

Pavlovich vs. Blaydes Betting Odds and UFC Fight Night Picks

Category: Betting | Author: BetAdrian
21 Apr 2023
A 12-bout UFC Fight Night will be held this Saturday at the Apex in Las Vegas, Nevada. In the main event, a heavyweight title eliminator will take place. To see who will challenge Jon Jones for the...
READ MORE
eye-icon17
Blog

Benfica vs. Inter UEFA Champions League Quarter Final Best Bets

Category: Betting | Author: BetAdrian
07 Apr 2023
Betting Overview Benfica hosts Inter Milan at Estadio da Luz in Lisbon, on Tuesday, April 11, in a clash of the 2022-23 Champions League quarterfinal. This will be the fourth meeting between Ben...
READ MORE
eye-icon30
BET SLIP
OPEN BETS
close-btn
warning-iconNo Bet Selected!

Please browse our sportsbook and select bets by taping on the odds.

DATETime
AMOUNTTotal Balance