04 : 27 : 36, 24 Mar 2023

Futures

Loading, please wait...

Likmes uz beisbolu


Ar katru gadu beisbola derības kļūst populāras. Katrs derību slēdzējs var gūt milzīgu peļņu, izdarot derības uz beisbolu. Kad likmju veicējs iepazīstas ar totalizatoru noteiktajām derību līnijām, tas var palīdzēt jums laimēt nopietnu naudu, izmantojot tiešsaistes MLB derības.

Kā likt likmes uz beisbolu?


Viens no vienkāršākajiem derību tirgiem, kas likmju izdarītājiem ir viegli saprotams, ir beisbols. Likmēm uz beisbolu ir mazrezultatīvs raksturs, un, tā kā spēles lielu procentuālo daļu nosaka viens brauciens, daudzi cilvēki izvēlas vienkārši izvēlēties uzvarētāju, kas pazīstams kā Moneyline.

Vēl viena populāra likmju iespēja ir derības par kopējiem abu pušu gūtajiem rezultātiem spēlē ar nosaukumu Over/Under.

Beisbola derību likmju lasīšana.


Tā kā tai ir pievienota 1,5 skrējiena līnija, nav daudz elastības attiecībā uz beisbola koeficientiem. Šeit labvēlīgajai komandai ir jāuzvar ar diviem vai vairākiem braucieniem, turpretim neveiksminiekam ir jāzaudē ar vienu piegājienu vai uzvaru.

Ja labvēlīgās komandas naudas līnijas numurs ir aptuveni - 200 vai vairāk, tie izrādās izdevīgi, jo neļauj jums likt naudu uz likmi. Mazāk novērtētajiem, jo ​​koeficients ir +1,5, ir izdevīgi uz to likt likmes.

Beisbola derību izvēles


Kopā ar ekspertu derību padomiem, lai sāktu MLB derības, jums jāmeklē speciālista padoms un pēc tam jāsāk derības. Lai jums būtu vieglāk rīkoties, šeit ir profesionāļu komanda, kas palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli attiecībā uz derībām.

MLB sezona ir gara. Katru dienu notiek nepārtrauktas spēles, kuru dēļ derību veicēji dažreiz ir satriekti. Dažiem derību veicējiem ir grūti noteikt skaitļus un atrast likmi, kuru vēlaties veikt. Bet nevajag darīt tik smagu darbu. Mūsu basketbola derību tiešsaistes ceļvedis tiek atjaunināts katru dienu, lai palīdzētu jums noteikt derības, kuras jums vajadzētu medīt.

BET SLIP
OPEN BETS
close-btn
warning-iconNo Bet Selected!

Please browse our sportsbook and select bets by taping on the odds.

DATETime
AMOUNTTotal Balance