FAQ

1. How do I request an withdraw?

Likmes uz viena mača / notikuma iznākumu. Ja jūs ievietojat 100 sterliņu mārciņas mačā Ņūkāsla - Līdsa ar koeficientu 2,10 par uzvaru mājās, jūs saņemsiet 210 sterliņu mārciņu pretī (100 sterliņu mārciņas * 2,10). Tas dod jums tīro laimestu £ 110.

Visiem klientiem ir jāpārbauda, ​​vai viņu konta informācija ir pareiza, kad tiek pieprasīts naudas izņemšana. Pirms izņemšanas pieprasījuma apstrādes ir jāpārbauda visi konti. Lai verificētu savu kontu, lūdzu, nosūtiet e-pastu uz skenēšanas dokumentu vai pases kopiju uz [email protected]

2. Kāpēc BetAdrian.lv atcelt manus atsaukšanas pieprasījumus?

Visticamākais iemesls ir tas, ka jūs neesat mums sniedzis pietiekamu informāciju par savu pasta adresi. Trūkstošas ​​vai kļūdainas informācijas dēļ, iespējams, arī banka ir atcēlusi vai noraidījusi darījumu. Ja notiks šāds notikums, mēs jūs informēsim pa e-pastu uz jūsu derību kontā reģistrēto e-pasta adresi.

3. Kāpēc es nevaru veikt depozītu, izmantojot savu kredītkarti?

Jums nevajadzētu sagādāt problēmas, veicot iemaksu, izmantojot kredītkartes vai bankas pārskaitījumu. Retos gadījumos tehniskas problēmas un komunikācijas problēmas var radīt problēmas, veicot iemaksu kredītkartē. Tas ir saistīts ar tehniskiem jautājumiem, kurus BetAdrian.lv nevar kontrolēt, un mēs tos nevaram labot. Visizplatītākais iemesls tomēr ir tas, ka kredītkaršu kompānija noraida darījumu. Mēģiniet veikt mazāku depozītu vai pagaidiet un vēlāk mēģiniet vēlreiz, ja rodas problēmas. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sazinieties ar kredītkartes izdevēju vai banku. BetAdrian.lv nav piekļuves detalizētai informācijai par to, kāpēc tiek noraidīti darījumi, un tādējādi tā nevar sniegt jums vairāk informācijas. Mēs pieņemam depozītus līdz maks. 1000 EUR 24 stundu laikā un līdz maks. EUR 5 000 30 dienu laikā (vai ekvivalents citām valūtām, piemēram, ASV dolāram). Ņemiet vērā arī to, ka, noguldot naudu, summa jāievada "veselās" valūtas vienībās bez komatiem.

4. Kā es varu atjaunināt savu e-pasta adresi?

zvēlieties "Mans profils", ievadiet jauno e-pasta adresi e-pasta laukā, apstipriniet izmaiņas ar paroli un noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt".

5. Cik ilgs laiks paiet no brīža, kad veicu depozītu no sava bankas konta vai izmantoju kredītkarti, līdz nauda tiek noguldīta manā BetAdrian.lv kontā?

Ja jūs izmantojat kredītkarti, mēs finansēsim jūsu kontu, tiklīdz būsim verificējuši jūsu kredītkarti jūsu bankā un nokārtojuši mūsu krāpšanas pārbaudi.

6. Cik ilgs laiks paiet no brīža, kad pieprasu izmaksu, līdz nauda tiek pārskaitīta uz manu bankas kontu?

Visas pieprasītās izmaksas tiek apstrādātas, izmantojot bankas melnrakstu. Laiks apstrādāt izņemšanu ir atkarīgs no 2 līdz 14 darba dienām. Visi izņemšanas pieprasījumi tiks pārbaudīti drošības labad. Ja pieprasāt naudas izņemšanu, izmantojot bankas melnrakstu, tā saņemšana var ilgt 14 darba dienas.

7. Vai man būs jāmaksā kādas nodevas par savu BetAdrian.lv kontu?

Nav maksas, kas saistītas ar jūsu BetAdrian.lv konta izveidošanu vai izmantošanu.

8. Vai ir noteikts minimālais / maksimālais noguldījumu limits?

Jā, drošības apsvērumu dēļ mēs esam ieviesuši dažus ierobežojumus - lūdzu, ieskatieties zemāk esošajā tabulā:

Apmaksas veids Minimālais ierobežojums Maksimālais ierobežojums (24 stundās)
Kredītkarte (Visa, MasterCard, Diners) 20 1000
Bankas pārskaitījums 20 1000

9. Kā es spēlēju?

Lūdzu, izlasiet mūsu sadaļu "Kā derēt".

10. Kā atcelt likmi, kuru esmu kļūdaini izdarījis?

Diemžēl nav iespējams atcelt derības, kad tās ir ievietojušas un apstiprinājušas sistēma. Tāpēc iesakām pirms likmju izdarīšanas kārtīgi pārbaudīt savas likmes.